Клініка Надія-Львів
Ірина Олксандрівна Судома консультує у Львові
  1. Судома Ірина Олександрівна приймає пацієнтів у Львові
  2. Спеціалізація лікаря:
Судома Ірина Олександрівна приймає пацієнтів у Львові

Директорка з науки і розвитку клініки “Надія”. У 2006 році захистила першу в Україні докторську дисертацію з проблем допоміжних репродуктивних технологій. Доктор медичних наук, професор. Авторка 250 наукових робіт і монографій. Членкиня Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE), американської асоціації імунології репродукції ( ASRI)

Записатись на консультацію у період 08.07.24-12.07.24 до Ірини Олександрівни можна за телефоном клініки +380677229409, напишіть нам в direct або на сайті

Спеціалізація лікаря:

✔ Подолання всіх форм непліддя

✔ Багаторазові невдалі спроби ЕКЗ

✔ Імунологічне непліддя

✔ Лікування пацієнтів з «тонким ендометрієм»

✔ PRP-терапія: це відновлення функцій яєчників за рахунок введення в них плазми власної крові пацієнтки, збагаченої тромбоцитами. Таке лікування сприяє збільшенню кількості і покращенню якості та життєздатності яйцеклітин.

PRP терапія призначається пацієнткам зі зниженим яєчниковим резервом, віковим та передчасним виснаженням яєчників у програмах штучного запліднення.

Основна робота Ірини Олександрівни - це новітні технології, індивідуальний підхід у подоланні непліддя та багаторічний досвід.

Виникло питання?
Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом