Рекомендації щодо раціону харчування вагітним жінкам від лікарів Жіночої консультації Лелека-Львів у Винниках
Ви завагітніли – коли звернутися до лікаря?
Зміст
  1. Ви завагітніли - коли звернутися до лікаря?
Ви завагітніли - коли звернутися до лікаря?

Як тільки ви зрозуміли, що менструація не настала в запланований день і є затримка- вже можемо запідозрити вагітність. Позитивний тест буде тому підтвердженням.

Бажано звернутися до лікаря гінеколога через 10- 14 днів від моменту затримки. Лікар має оцінити ваш стан та ваше здоров’я, звернути увагу на профілактику можливих ускладнень, дати рекомендації з вживання певних вітамінів, та на ультразвуковому обстеженні впевнитися, що вагітність знаходиться в матці. Також лікар розповість про тривожні симптоми, при появі яких жінка має одразу звернутися до лікаря.
Під час вагітності лікар проводить огляд на кріслі та проводить забір матеріалу для ПАП- тесту та визначення мікрофлори , а також кольпоскопію. Не хвилюйтесь - дії лікаря абсолютно безпечні і не нашкодять вашому стану.
Обов’язково надайте лікарю повну інформацію стосовно вашого здоров’я- це дозволить підібрати оптимальний індивідуальний план ведення вашої вагітності , тому можете взяти із собою попередні обстеження чи лікарські заключення .
Бувають хибно- позитивні та хибно- негативні тести, а також розбіжності в термінах вагітності. На ці та інші питання вам відповість лікар при зустрічі.
Ми забезпечимо нагляд за вагітністю будь- якої складності . Тому не вагайтесь і приходьте до нас на знайомство. І вам не захочеться з нами розлучатися!

Лікар Микитенко
Наталія Миколаївна Микитенко
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Виникло питання?
Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом