Фото маслій ю. в.
Вітаємо з відновленням роботи Маслій Юлію Володимирівну!
  1. Коли
  2. Професійна кар'єра
Коли

Юлія Володимирівна розпочинає прийом пацієнтів в клініці «Надія Львів» з 13 липня! Запис за телефоном клініки +380677229409

Професійна кар'єра

Юлія Володимирівна Маслій працює в клініці «Надія» з першого дня, та має багаторічний досвід в галузі репродуктивної медицини. За роки практики Юлія Володимирівна допомогла тисячам родин пройти шлях до омріяного і такого бажаного батьківства!

 Закінчила Національний медичний інститут ім. О.О. Богомольця й одержала кваліфікацію лікаря. З 2003 року – лікування безпліддя методами ДРТ. Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ). Член Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE). Член Міжнародного товариства ультразвуку в акушерстві і гінекології (ISUOG). Має 1 патент на винахід. Автор 15 наукових робіт. Кандидат медичних наук.

Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні всіх форм непліддя, включаючи синдром полікістозних яєчників, ановуляцію, також збереження репродуктивного здоров'я. Володіє усіма практичними навичками діагностиці та в лікуванні непліддя.

Виникло питання?
Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом