Лікування безпліддя

ЕКЗ НСЗУ, тобто лікування непліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій у нашій клініці можна отримати безоплатно.

Як розпочати лікування за програмою ЕКЗ НСЗУ

У будь-який зручний для пацієнта спосіб записатись на консультацію до нашого лікаря-репродуктолога:
 • зателефонувати
 • заповнити на сайті форму
 • написати нам в direct у соцмережах: facebook а також у instagram
 • Через непросту демографічну ситуацію лікування непліддя в Україні стало важливим пріоритетним напрямком.
  Демографічна криза окреслювалась через низьку народжуваність в Україні вже давно. Проте повномасштабна війна цю тенденцію погіршила. Через такі обставини було створено і запущено державну програму лікування непліддя з використанням допоміжних репродуктивних технологій. У Програму медичних гарантій включили пакет послуг, що передбачає лікування непліддя методами ДРТ. Тепер такі послуги можна отримати безоплатно у медичних закладах (приватних та державних), у яких є контракт із Національною службою здоров’я України.
  Цього року наша клініка уклала такий контракт і у нас можна отримати безоплатно медичну послугу за пакетом «Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій». Хай нас буде більше!
  Дізнатись детальніше про умови, за якими можна взяти участь у цій програмі Національної служби здоров’я України можна на сторінці “Умови участі у програмі ЕКЗ НСЗУ” в клініці Надія-Львів
  Основною умовою для лікування в рамках програми медичних гарантій НСЗУ є встановлений діагноз “жіноче непліддя” або “чоловіче непліддя”. Також є певні вікові обмеження для пацієнток. На момент початку циклу він пацієнтки не повинен перевищувати 40 років включно.
  Нагадуємо, що час є одним із основних чинників успішного лікування ЕКЗ. Адже з часом оваріальний резерв жінки зменшується, що зменшує шанс на успішне лікування.
  Розпочати дуже просто – достатньо записатись на консультацію до репродуктолога (за телефоном клініки +380677229409 або заповніть форму на сайті ).
  За програмою медичних гарантій із Національною службою здоров’я України лікування надається за умови, що встановлюється діагноз “жіноче непліддя” або “чоловіче непліддя”.
  Вік пацієнтки, що розпочинає протокол лікування за цим пакетом, не повинен бути більше 40 років на початок циклу.
  Консультація первинних пацієнтів, що відповідають умовам цієї програми, є безоплатною.

   ЕКЗ НСЗУ клініка Надія-Львів