Програми лікування безпліддя

Програма ЕКЗ НСЗУ – як почати

Програма ЕКЗ НСЗУ. Найлегший спосіб розпочати програму – у будь-який зручний для пацієнта спосіб записатись на консультацію до нашого лікаря-репродуктолога:
 • зателефонувати +380677229409
 • заповнити форму на сайті[link]
 • написати нам в direct у соцмережах: facebook а також у instagram
 • Консультація щодо лікування непліддя за програмою медичних гарантій НСЗУ є безоплатною в нашій клініці.
  Показом до цієї програми і встановлення діагнозу “Жіноче непліддя” або “Чоловіче непліддя”. Для встановлення цього діагнозу необхідні обстеження, про які пацієнтам лікар детально розповідає на консультації.
  На основі попередніх обстежень та медичної документації лікар консультує пацієнтів щодо підтвердження показань чи визначає протипоказання для лікування безпліддя. Також можуть бути призначені додаткові обстеження.
  Етап лікування розпочинається із контрольованої медикаментозної стимуляції яйників. У цей період здійснюється моніторинг за ростом фолікулів та розвитком ендометрію.
  Наступним етапом є пункція: аспірація вмісту фолікулів яйників під контролем УЗД та пошук ооцитів у фолікулярній рідині. Це малоінвазивна процедура і перебувати в денному стаціонарі пацієнтці потрібно орієнтовно до двох годин. Сама процедура проводиться під седацією, триває декілька 5-15 хв.
  У цей період отриману від чоловіка сперму наші ембірологи готують до запліднення (ICSI)
  Отримані ооцити запліднюються та культивуються в лабораторії.
  Залежно від медичних показів, отримани ембріон або переносять у порожнину матки у цьому ж циклі, або кріоконсервуємо їх. І ембріотрансфер здійснюється у визначений лікарем час.
  До настання вагітності після ембріотрансферу лікар здійснює контроль за станом пацієнтки. У клініці проводимо аналіз на визначення ХГЛ (хоріонічного гонадотропіну людини) в крові пацієнтки та УЗД органів малого тазу.
  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНОМ +380677229409

  Виникло питання?

  Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом