Програми лікування безпліддя

Умови ЕКЗ НСЗУ

Умови ЕКЗ НСЗУ: За програмою медичних гарантій із Національною службою здоров’я України лікування надається за умови, що встановлюється діагноз “жіноче непліддя” або “чоловіче непліддя”.
Вік пацієнтки, що розпочинає протокол лікування за цим пакетом, не повинен бути більше 40 років на початок циклу.
Також лікар обов’язково перед включенням у програму оцінює результати попередніх обстежень та медичних документів. Також проводить огляд та консультування пацієнтів на предмет підтвердження показань чи визначення протипоказань для лікування непліддя. Якщо є необхідність – лікар призначає додаткові/повторні обстеження.
Умови ЕКЗ НСЗУ передбачають на одну пацієнтку один безоплатний повний цикл лікування непліддя з використанням допоміжних репродуктивних технологій на рік.
Перелік та кількість послуг у пакеті:
 • Контрольоване медикаментозне стимулювання яєчників;
 • Моніторинг за фолікулогенезом (ростом фолікулів) та розвитком ендометрію в необхідній кількості (яку визначає лікар-репродуктолог);
 • Пункція фолікулів;
 • Запліднення яйцеклітин, отриманих в результаті пункції фолікулів (інсемінація ооцитів та/або ін’єкція сперміївчоловіка у цитоплазму ооцитів), а також культивування отриманих ембріонів у лабораторії;
 • Кріоконсервація ембріонів методом вітрифікації та зберігання кріоконсервованих ембріонів;
 • Здійснення ембріотрансферу в порожнину матки (не більше двох ембріонів за один ембріотрансфер)
 • Також у пакет включені проведення ультразвукового дослідження органів малого тазу. Сюди ж включено визначення рівня загального хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) у крові пацієнтки (щоб визначити чи настала вагітність)
 • Залежно від медичних показань, пацієнтці може бути проведено повний або неповний цикл ДРТ. У випадку проведення неповного циклу ДРТ – це контрольоване стимулювання яйників, моніторинг за фолікулогенезом, пункція яйників, запліднення яйцеклітин, культивуванян ембріонів та кріоконсервація їх методом вітрифікації. У подальшому пацієнти можуть вступити у програму неповного циклу ДРТ, яка включає кріоембріотрансфер, спостереження до настання вагітності та її підтвердження (або непідтвердження).

  Як розпочати лікування за програмою?

  Необхідно звернутися до лікаря (акушер-гінеколога), щоб отримати електронне направлення. Таке направлення можна тримати у будь-якому медзакладі, який уклав контракт із НЗСУ, або безпосередньо у нашій клініці.
  Записатись на консультацію до лікаря-репродуктолога, або якщо у Вас виникли додаткові запитання телефонуйте нам за тел. +380677229409

  Виникло питання?

  Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом