Генетика

Каріотипування

Каріотип або цитогенетичне дослідження подружньої пари – це тест, який дозволяє проаналізувати число та структуру хромосом подружжя (своєрідний «хромосомний паспорт») та виключити носійство хромосомних аномалій, які можуть бути причиною таких репродуктивних проблем як тривале безпліддя, невиношування вагітності, тяжкі відхилення у характеристиках еякуляту чоловіків.
Каріотип залишається незмінним протягом життя, тому дослідження каріотипу проводять лише один раз із максимальною точністю та роздільною здатністю.
В чому переваги дослідження каріотипу в клініці «Надія»?
  • Кваліфікований персонал. Через те, що дослідження каріотипу є найменш автоматизованим, результат залежить від кваліфікації співробітників лабораторії. В клініці Надія провідні спеціалісти мають вищу категорію, безперервний професійний ріст та навчання – запорука експертної оцінки.
  • Досвід роботи. Цитогенетична лабораторія клініки працює з 2006 року. За цей час було проведено більш як 17000 досліджень! Для порівняння, за такий же проміжок часу проведення 5000 – 6000 досліджень для цитогенетичної лабораторії є гарним показником.
  • Можливість, окрім стандартного каріотипування, проведення додаткових досліджень FISH, CBG, NOR-banding. Комплексний підхід – найбільш раціональний в розв’язання питання про наявність хромосомних перебудов.
  • Експертність лабораторії. Рівень нашої лабораторії дозволяє іншим центрам направляти дослідження в клініку Надія для проведення повторного експертного високороздільного каріотипування з використанням додаткових методів.
  • Запис на прийом

    Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом