ЕКЗ з донорськими ооцитами
ЕКЗ з донорськими ооцитами: покази
Наважитись на ЕКЗ з донорськими ооцитами – часто непростий вибір для жінки, та в деяких випадках це єдиний шанс на материнство.
Зокрема, лікування безпліддя з використанням донорський яйцеклітин актуальне для жінок старшого репродуктивного віку, для жінок з передчасним виснаженням яєчників. Також є категорія пацієнток, у яких в силу деяких генетичних станів не можна використовувати їхні яйцеклітини в циклах екстракорпорального запліднення.
Основний перелік показів до програми донації яйцеклітин:
Аномалії розвитку статевих органів
Стан після хіміотерапії
Менопауза
Виснаження яйників
Стан після оперативних втручань на яйниках
Низька якість яйцеклітин
Кілька невдалих спроб ЕКЗ
Ризик передачі спадкових захворювань, пов’язаних зі статтю
У нашій клініці дуже ретельно проводиться індивідуальний підбір донора для реципієнта, до уваги беруться такі параметри:
Група крові
Колір волосся
Колір очей
Зріст/вага
Форма обличчя, очей, ніс
Наявність особливостей зовнішності (кучеряве волосся, наявність веснянок і т.д.)
Донор яйцеклітин в нашій клініці – це обов’язково здорова жінка до 32 років з гарним оваріальним резервом, яка має мінімум одну здорову дитину, не має генетичних та хронічних захворювань. Жінки-донори проходять ретельне медичне обстеження (згідно наказу МОЗ України №787), бесіди з психологом, і тільки після всіх цих перевірок лікар-репродуктолог допускає жінок до участі в програмі донації. Нагадаємо, що програма донації ооцитів є анонімною.
Які обов’язкові обстеження проходить донор?
Визначення каріотипу
Носійство найбільш поширених генетичних захворювань
Гепатит В,С, сифіліс, ВІЛ
Як проходить програма
Отримані донорські ооцити запліднюють спермою чоловіка пацієнтки методом ICSI. Ембріончики культивуються до стадії бластоцисти. У цей час майбутня мама проходить підготовку: лікар-репродуктолог призначає препарати, які стимулюють ендометрій. Найважливіший етап програми – ембріотрансфер, тобто перенесення ембріона в порожнину матки пацієнтки. Обрати найкращий ембріон дає можливість застосування ембріоскопа: за допомогою цього складного девайса наші ембріологи можуть відстежувати розвиток ембріончиків 24/7, із відеофіксацією усього процесу. І саме на основі фіксації розвитку ембріонів наші фахівці мають можливість відібрати найбільш перспективні із них. Решта ембріонів кріоконсервується. Після настання вагітності, що підтверджується аналізом ХГЛ та УЗД, пацієнтка має приймати за схемою, яку дає їй наш репродуктолог. У статті лікаря дещо детальніше розказуємо про схему прийому медикаментів
Виникло питання?
Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом