Консультації лікарів

Консультація акушер-гінеколога

Акушер-гінеколог – це лікар, який допомагає жінкам протягом усього життя, тому цього лікаря по праву можна назвати «жіночий лікар».
До переліку послуг, що надаються акушер-гінекологом клініки Надія Львів входять:
 • щорічні профілактичні огляди,
 • спостереження вагітності будь-якого рівня складності,
 • лікування гінекологічних захворювань,
 • комплексне лікування гормональних порушень.
 • Кожній жінці знайоме почуття тривоги, коли треба відвідати гінеколога. Тому в нашій клініці ми намагаємось для кожної пацієнтки створити спокійну і затишну атмосферу. Тут легко поділитись із лікарем своєю інтимною проблемою та отримати кваліфіковану допомогу.
  Рекомендуємо не зволікати зі зверненням по лікарську допомогу, а одразу відвідати лікаря акушер-гінеколога, якщо:
 • турбують хворобливі рясні виділення під час критичних днів;
 • виділення з піхви із нетиповим запахом чи кольором, які супроводжується неприємними болісними відчуттями чи свербінням;
 • при перших проявах менопаузи чи дискомфорту під час статевого акту.
 • Консультація лікаря необхідна і під час планування вагітності. За результатами огляду та досліджень акушер-гінеколог може коригувати стан здоров’я жінки, готуючи її організм до зачаття здорової дитини. І без консультації гінеколога не обійтись, коли тест на вагітність показує позитивний результат.

  Консультація акушера-гінеколога при вагітності

  Вагітність – особливий період для жінки, період ніжності та турботи, саме ці якості характерні для наших лікарів. Особливої уваги до здоров’я потребує жінка під час виношування дитини. Тому майбутній мамі важливо вчасно і регулярно відвідувати гінеколога, проходити необхідні обстеження і здавати тести. Регулярні огляди у акушера-гінеколога допоможуть уникнути певних можливих ускладнень вагітності, а також вчасно попередити такі ускладнення.
  Перший візит до гінеколога рекомендовано здійснювати на терміні 6-8 тижнів вагітності. На терміні вагітності 6 тижнів лікар може почути серцебиття плоду за допомогою УЗД. Під час цього візиту лікар проводить огляд, робить мазок на флору та для цитологічного дослідження. Також проводиться забір крові для визначення її групи та резус-статусу. Усі наступні візити плануються відповідно до протоколу ведення вагітності та стану здоров’я вагітної. Запорукою успішного виношування здорового малюка є регулярне відвідування лікаря під час вагітності. І не просто відвідування, а виконання усіх рекомендацій лікаря.
  Акушер-гінекологи клініки Надія працюють відповідно до сучасних протоколів. Турбота про здоров’я пацієнтів – наше головне завдання. Тому клініка оснащена новітнім обладнанням, а власні лабораторії забезпечують якісне та комфортне обстеження пацієнтів.

  Запис на прийом

  Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом