Консультації лікарів

Консультація генетика

Консультація лікаря генетика надає інформацію для прийняття рішення про генетичне тестування. Однією з основних задач лікаря під час консультації є допомога пацієнтам зробити свідомий вибір щодо відповідного генетичного захворювання, свого здоров’я чи здоров’я дитини. Наскільки генетична консультація та діагностика може бути корисна, залежить від конкретної ситуації та особистих запитань пацієнтів. Ми надаємо генетичні консультації в основних напрямках:
 • Консультування з питань непліддя, пов’язані з генетичними факторами
 • Консультування з питань побудови «генетичної стратегії» при плануванні вагітності
 • Консультація пацієнтів з генетичними розладами
 • Звичайно, ми раді допомагати пацієнтам з усіма питаннями щодо будь-яких інших генетичних проблем.

  Репродуктивна генетика

  Деяким парам, які мають проблеми з зачаттям власної дитини, звернутися до лікаря-генетика рекомендує репродуктолог. У таких випадках частіше проводять лікування непліддя методом ЕКЗ (екстракорпорального запліднення). Цей метод дає можливість провести попереднє генетичне дослідження ембріонів. Генетичною також може виявитися причина у випадках подружжя з ускладненнями вагітності чи аномаліями розвитку плода в анамнезі.

  Генетична стратегія

  За консультацією генетика на етапі планування вагітності дедалі частіше звертаються молоді пари. Такі консультації в період планування вагітності допомагають запобігти народженню дитини з генетичною патологією.
  Генетична консультація – це медична послуга, яка надає інформацію та підтримку пацієнтам, які мають генетичні захворювання.
  Консультування пацієнтів з генетичними розладами. Лікар-генетик досліджує з пацієнтом і сім’єю те, що може бути причиною скерування. В усіх пацієнтів наш генетик вивчає історію хвороби та поточний медичний статус, складається сімейний анамнез у формі родоводу.
  Під час консультації лікар-генетик зустрічається з пацієнткою чи з родиною. Це потрібно аби обговорити усі генетичні ризики або діагностувати, підтвердити чи виключити генетичні захворювання.

  Консультація генетика при вагітності

  Генетичне дослідження плоду або ембріону потрібне для виявлення генних та хромосомних захворювань, які розвиваються внутрішньоутробно. Консультація при вагітності дозволяє на ранніх стадіях виявити спадкову патологію, ризик народження нездорової дитини. Також ці консультації часто дозволяють розпочати раннє лікування виявлених захворювань, які тільки розвиваються.
  Відділення генетики клініки «Надія Львів» займається діагностикою та профілактикою генетичних розладів. Наша робота полягає в тому, аби допомогти пацієнтам та сім’ям із підозрою на генетичні розлади. Адже вірно поставлений діагноз дозволить правильно спостерігати за пацієнтом і запобігти генетичних захворювань у майбутньому.
  Генетичне тестування є важливим інструментом у роботі лікаря-генетика. Саме тому клініка «Надія Львів» проводить генетичні дослідження на власній базі.
  Генетичне консультування надає ключову інформацію не лише для інтерпретації діагностичних тестів, але і для прийняття обґрунтованих клінічних рішень.

  Запис на прийом

  Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом