Консультації лікарів

Консультація репродуктолога

Єдиний показник, що знижує шанси на успішне лікування це час. Не втрачайте його!
Репродуктолог – це лікар, полем діяльності якого є вивчення та лікування непліддя. Фахівець докладно розбирається в причинах, діагностиці та підбирає індивідуально план вирішення цього питання для кожної пари. Основне завдання репродуктолога – знайти причину та підібрати оптимальний шлях як її подолати. Лікар-репродуктолог допомагає Вам реалізувати мрію про здорового малюка.
Основою стабільно високих результатів клініки є багаторічний досвід наших репродуктологів у лікуванні непліддя. Обираючи клініку, особливу увагу пацієнти приділяють вибору лікаря. Таку відповідальну роботу мають проводити фахівці з високою кваліфікацією, досвідом та щирим серцем. Лікарі клініки Надія мають багаторічний досвід у лікуванні безпліддя та тисячі історій щасливих сімей. Наші лікарі постійно вдосконалюють свою фаховість, цьому сприяють участь у конференціях, симпозіумах, обмін досвідом за кордоном.

Чого очікувати від консультації репродуктолога?

Первинна консультація репродуктолога – це гарна нагода ближче познайомитися з лікарем та зрозуміти, чи зможете довіряти йому. Не соромтеся з’ясувати якомога більше інформації щодо майбутнього лікування. На консультації лікар доступно розповість про:
 • особисті шанси при кожному окремому методі,
 • додаткові методи діагностики та подолання непліддя,
 • наші програми лікування вам розповість репродуктолог на консультації.
 • Для багатьох пар, яким допомогли наші лікарі, репродуктолог стає справжнім помічником на шляху до батьківства!
  Високоточне обладнання та світові медичні стандарти, які застосовуються у клініці, а також власна лабораторія дозволяють проводити точну діагностику та надавати якісну медичну допомогу.
  Після першої консультації Ви матимете чіткий план обстеження для виявлення ймовірних причин безпліддя. Лікар розписує вам план дій для здійснення Вашої мрії – народження здорового малюка. Кожна родина і кожна історія індивідуальна, але варто пам’ятати – яким би складним не був шлях, результат завжди того вартий!

  Запис на прийом

  Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом

   Консультація репродуктолога