Лікування безпліддя

Загалом, непліддя визначається як неможливість завагітніти після одного року регулярного незахищеного статевого життя. Цей період визначений для пар, де кожен молодший 35 років. Якщо вік більший 35 років – розглядаємо неможливість завагітніти після 6 місяців рагулярного незахищеного статевого життя. Оскільки відомо, що фертильність у жінок поступово знижується з віком, ми рекомендуємо не зволікати зі зверненням до репродуктолога. Лікар-репродуктолог – це лікар, який знає все про непліддя, його причини та володіє усіма методами його подолання. Лікарі клініки Надія Львів це фахівці, які мають знання, досвід та покликання допомагати парам на шляху до батьківства. Наші лікарі докладно розбираються в причинах, підбирають індивідуальний план обстеження та лікування для кожної пари та сприяють у здійсненні мрії про здорового малюка!
Чому виникає безпліддя?
    Репродуктивна система жінки – ще той пазл на тисячу елементів, і для того, щоб вагітність наступила, повинні зійтись всі деталі в одну красиву картинку.
    Спершу сперматозоїди у достатній кількості мають потрапити в піхву, подолати шлях у маткові труби через матку. Водночас в яєчнику має вийти яйцеклітина із фолікула. Зріла яйцеклітина потрапляє в черевну порожнину і звідти переміщується в маткову трубу, де і зустрічається зі сперматозоїдами, і один із них має потрапити всередину яйцеклітини, власне тоді відбувається запліднення.
    Запліднена яйцеклітина не повинна довго знаходитися у матковій трубі, а має потрапити в порожнину матки, де імплантується в ендометрій. Щоб цей процес відбувся, маткова труба починає скорочуватись і проштовхує ембріон в порожнину матки. Ембріон, потрапивши в порожнину матки, повинен імплантуватися, і тоді вагітність настає. Цей розвиток подій є ідеальним!
    Якщо хоча б на одному з етапів щось відбувається не за планом (наприклад, жінка має непрохідні маткові труби, або ж сперматозоїди чоловіка недостатньо рухливі), пазл не складається – вагітність не настає.

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом

    Лікування безпліддя