Лікування безпліддя

Допоміжні репродуктивні технології

Методи подолання непліддя. Вагітність настає трьома способами: природним, за допомогою внутрішньоматкової інсемінації (ВМІ), та за допомогою екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).
За результатами обстеження пари, лікар-репродуктолог індивідуально призначає метод подолання непліддя, саме той, який буде найбільш ефективний у Вашому випадку. До допоміжних репродуктивних технологій відносять методи подолання непліддя, за яких маніпуляції з репродуктивними клітинами, окремі або ж всі етапи підготовки цих клітин, процеси запліднення і розвитку ембріонів до їх переносу в порожнину матки здійснюються поза організмом жінки. Найбільш широко розповсюджений метод – це екстракорпоральне запліднення.
Екстракорпоральне запліднення(ЕКЗ) – це не експериментальний, а надійний та перевірений метод лікування, рівень успіху якого постійно зростає. Цикл ЕКЗ складається з багатьох складних процесів, які дозволяють обійти механізм природного запліднення у матковій трубі, і передбачає декілька етапів, кожен з яких обов’язково має бути успішним, перш ніж пара перейде до наступного. З того часу, як у світі народилась перша людина після ЕКЗ у 1978 році, в репродуктивній медицині відбулися значні технологічні досягнення, які дозоляють мільйонам пар народити дитину. Показники ефективності лікування методом ЕКЗ збільшились вдвічі з моменту виникнення, а такі додаткові методики, як ICSI та майже усунули потребу у використанні донорської сперми при чоловічому факторі безпліддя. На сьогодні у світі нараховується понад 50-80 мільйонів пар, для яких це питання є актуальним.

Виникло питання?

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом