Лікування безпліддя

Кріоконсервація яйцеклітин

Клініка “Надія Львів” пропонує збереження біологічного матеріалу з метою виключення необхідності використання донорських ооцитів в майбутньому. Використовуючи сучасні технології, ви маєте можливість призупинити свій репродуктивний вік.
Проведення кріоконсервації яйцеклітин може бути проведена з двох причин:
  • Медичні показання. Коли жінка потребує оперативного лікування на органах малого таза, або ж агресивного лікування(хімієтерапія, променева терапія), яке може негативно позначиться на репродуктивній функції.
  • Соціальні показання. Тобто за власним бажанням, наприклад відсутність партнера у жінки, необхідність зосередитись на власній кар’єрі, професійна діяльність(спорт, балет, шоубізнес), або ж інші причини, що не дозволяють планування вагітності саме зараз.
  • Як проводиться процедура? Після первинної консультації лікаря-репродуктолога і проходження обстеження жінка розпочинає процедуру стимуляції яєчників, яка полягає у використанні щоденних ін’єкцій протягом 10-14 днів. За період стимуляції необхідно буде відвідати клініку 3-4 рази, для контролю стимуляції й коригування дози препаратів. По закінченню стимуляції лікар призначає дату пункції. Пункція (забір яйцеклітин) проводиться під анестезією так триває 10-15 хвилин. Ми використовуємо найсучаснішу техніку заморозки ооцитів, що дозволяє мінімізувати втрати матеріалу під час разморозки та подальшого використання.

    Виникло питання?

    Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом