Про клініку репродуктивної медицини Надія-Львів

Надія Львів – це команда професіоналів, які прагнуть допомагати Вам на кожному кроці до омріяного батьківства. Наша мета – надавати Вам повний спектр медичних послуг високої якості.

Наш багаторічний досвід, використання сучасного обладнання та застосування принципів доказової медицини – запорука високої ефективності лікування непліддя. Кумулятивна частота при проведенні до трьох ембріотрансферів настання вагітності при лікуванні методом екстракорпорального запліднення складає 90%!

Основними напрямками роботи клініки є:

 • Лікування безпліддя
 • Відділення генетики
>20
років досвіду лікарів "Надії"
>34
країн - географія пацієнтів "Надії"
>300
послуг для лікування безпліддя в "Надії"
>7000
дітей народилось з початку створення клініки в 2006 році

Чим відрізняється клініка Надія Львів від інших медичних закладів?

 • Прозорі умови ціноутворення.У нас Ви можете бути впевнененими в прозорому ціноутворенні на послуги та пакети обслуговування. Ми детально розписуємо з чого складається процес лікування та які медикаменти назначаються для лікування.
 • Безперервне підвищення кваліфікації, обмін досвідом за кордоном – завжди в курсі останніх тенденцій в діагностиці та лікуванні.
 • У нас в клініці встановлено високоточне обладнання, ми використовуємо інноваційні підходи і сучасні технології, світові медичні стандарти, що застосовуються в гінекології, родопомочі та генетиці, що дозволяють нам проводити ранню діагностику та надавати якісну медичну допомогу.
 • Доказова медицина. В лікуванні використовуємо лише методики та препарати, що довели свою ефективність та безпеку

Виникло питання?

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом

  Наші контакти
  Виникло питання?
  Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом