Жіноча консультація

Профілактичні огляди для жінок

Профілактичні огляди щорічно надають можливість ранньої діагностики найбільш розповсюджених захворювань, які загрожують здоров’ю.
Піклування про себе повинне стати важливим аспектом для кожного із нас. Але візит до жіночого лікаря частіше відтерміновують, і найчастіше до того моменту, поки не з’являться скарги та тривожні симптоми. Комплексне обстеження у гінеколога є обов’язковим для кожної жінки, починаючи з 18-ти річного віку. Міністерство охорони здоров’я рекомендує проводити такі обстеження щорічно. Тип огляду та регулярність його проведення визначає лікар. Це також залежно від стану здоров’я пацієнтки та групи ризику.
Профогляд жінок у нашій клініці сформований у декілька пакетів: Базовий, до якого включена кольпоскопія, та Розширений. А наші лікарі добре відомі своєю високою кваліфікацією та індивідуальним підходом до кожної пацієнтки.
Огляд у гінеколога – це щорічна та обов’язкова перевірка здоров’я жінки. Часто такі профілактичні огляди лікарі називають «відвідування здоров’я». Призначені вони для збереження Вашого здоров’я, виявлення навіть найдрібніших проблем до того, як вони переростають у великі. Адже значно легше подолати будь-яку проблему на самому початку її виникнення. Початок розвитку багатьох гінекологічних захворювань протікає здебільшого безсимптомно. І саме профілактичні огляди дають можливість на ранніх стадіях, коли ще нічого не турбує і немає скарг, зберегти здоров’я, а дуже часто і життя жінки. Можемо сміливо сказати, що такі огляди є найкращою та найдоступнішою інвестицією у ваше здоров’я.
Лише одна година присвячена собі – це впевненість в жіночому здоров’ї на наступний рік. Найкращим часом для проходження такого комплексного обстеження є 6-12 день циклу. У цей період товщина ендометрію менша, і цей фактор забезпечує кращу видимість. Ви легко можете запланувати свій візит до лікаря на зручний для вас час, зателефонувавши в клініку чи заповнивши форму на сайті.

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом