Отзывы пациентов

Отзыв про Микитенко Д. А.
Доброго дня, Клініка НАДІЯ! Хочу висловити подяку лікарю - генетику Dmytro Mykytenko. Чуйній людині, фахівцеві, завдяки якому після 7 років зневіри після втрати попередньої дитини ми змогли народити здорову донечку. Ми безмежно щасливі та вдячні друзям, що порадили звернутися до генетика саме у #IVFNadiya, де за весь цей час вперше допомогли з встановленням діагнозу та плануванням вагітності.
Бажаю наснаги усьому колективу та окремий уклін Дмитру Олександровичу.
Борисов М. В.
Отзыв про Борисова М. В.
Висловлюємо подяку Борисову Максиму Вікторовичу! Завдяки його професвоналізму 11.10.2021 на світ з'явився наш синочок, на якого чекали довгих 8 років. Дякуємо за віру та надію!
Борисов М. В.
Отзыв про Борисова М. В.
У результаті лікування в клініці Надія в лікаря Борисова Максима Вікторовича я благополучно завагітніла і виносила чудову донечку! На той момент мені було 40 років, а чоловікові 48! До цього мали невдалі спроби лікування за кордоном.
Вважаю мого лікаря високопрофесійним фахівцем.
Хотілося б також відзначити та подякувати всім працівникам, а особливо команді ембріологічного відділу та генетикам Надії
Борисов М. В.
Отзыв про Борисова М. В.
Максим Вікторович, вчора ми стали батьками чудового хлопчика, 50 см., 3300 грамів. Щиро дякуємо Вам за допомогу, професіоналізм, і незабутню підтримку. З першого разу, з одного ембріона! Дякуємо, що стали батьками!
Отзыв про Микитенко Д. А.
Добрий день! вибачте, що турбую) хочу подякувати особисто Вам та всій Вашій команді за вашу кропітку працю) вчора отримала результат НІПТу, сказати, мої емоції не можна передати словами, я дуже щаслива. Хоч дослідженян не дешеве, але воно того варте, тепер я впевнена, що з дитинкою все добре! Щиро Вам дякую за Вашу людяність та допомогу!!! Просто уявіть мій стан, коли після декількох повторних біохімічних скринінгів та УЗД у районних та обласному центрах мені сказали "- а що ви чекали у вашому віці, моліться Богу". Завдяки Вам і всього одному дослідженню все прояснилося, тепер я буду спати спокійно) Дякую!!!
Борисов М. В.
Отзыв про Борисова М. В.
Доброго дня, шановний Максим Вікторович!!!! Наша сім'я з щирого серця дякує Вам за золоті руки та професіоналізм, завдяки яким 11 жовтня на світ з'явився наш синочок. Здавалося б, що руки вже опустилися, відчувала розчарування, але лише Ви вселили нам віру та подарували надію на майбутнє. Ми безмежно вдячні Вам. Сім'я П.
Борисов М. В.
Отзыв про Борисова М. В.
Доброго дня, Максим Вікторович, пишу Вам зі словами великої подяки від нашої родини О., ще на одну щасливу родину, завдяки Вам, стало більше, у нас народилась наша довгоочікувана донечка Мар’яша 26.02.2021 з вагою 3100 гр., 50 см., все у нас добре. Дякуємо Вам дуже, всю нашу подяку не передати словами! Катерина
Борисов М. В.
Отзыв про Борисова М. В.
Добрый день, Максим Викторович, спасибо Вам очень. Результат Вашего труда подарили нескончаемое счастье. У нас родилась девочка, наше маленькое сокровище! Не останавливаюсь восхищаться вашими возможностями и способностями. Большое СПАСИБО от нашей семьи! С уважением, Анна Щ.

Запись на прием

Заполните форму и наши координаторы свяжутся с Вами в ближайшее время