Відгуки пацієнтів

Борисов М. В.
Відгук про Борисова М. В.
Максим Вікторович, проходила у вас по програмі донації яйцеклітин. Була підсадка одного ембріончика, в результаті - я завагітніла з першої спроби. У червні я народила здорову, чудову дівчинку.  Народжувала в Канаді, довелось виїжджати на 6 місяці вагітності через страшні події в Україні.  Ми з чоловіком дуже вам вдячні за таке щастя, що ви і клініка “Надія” нам подарували, нашу донечку. Нехай Бог вас всіх оберігає і дякую за те, що Ви робите!  Ви лікар від Бога!!!
Відгук про Микитенка Д. О.
Доброго дня, Клініка НАДІЯ! Хочу висловити подяку лікарю - генетику Dmytro Mykytenko. Чуйній людині, фахівцеві, завдяки якому після 7 років зневіри після втрати попередньої дитини ми змогли народити здорову донечку. Ми безмежно щасливі та вдячні друзям, що порадили звернутися до генетика саме у #IVFNadiya, де за весь цей час вперше допомогли з встановленням діагнозу та плануванням вагітності.
Бажаю наснаги усьому колективу та окремий уклін Дмитру Олександровичу.
Фото маслій ю. в. копия
Відгук про Маслій Ю. В.
Дякую Юлія Володимирівна й усьому персоналу клініки Надія. Для усіх, хто вагається, кажу, що Надія Вам допоможе. Миру та добробуту усім українцям!
Фото маслій ю. в. копия
Відгук про Маслій Ю. В.
Благодарность Маслий Ю. В., за правильно подобранную схему лечения и результат. Доктор профессионал с золотыми руками. Наш малыш сопит в кроватке, это самое важное и главное!
Борисов М. В.
Відгук про Борисова М. В.
Висловлюємо подяку Борисову Максиму Вікторовичу! Завдяки його професвоналізму 11.10.2021 на світ з'явився наш синочок, на якого чекали довгих 8 років. Дякуємо за віру та надію!
Борисов М. В.
Відгук про Борисова М. В.
У результаті лікування в клініці Надія в лікаря Борисова Максима Вікторовича я благополучно завагітніла і виносила чудову донечку! На той момент мені було 40 років, а чоловікові 48! До цього мали невдалі спроби лікування за кордоном.
Вважаю мого лікаря високопрофесійним фахівцем.
Хотілося б також відзначити та подякувати всім працівникам, а особливо команді ембріологічного відділу та генетикам Надії
Борисов М. В.
Відгук про Борисова М. В.
Максим Вікторович, вчора ми стали батьками чудового хлопчика, 50 см., 3300 грамів. Щиро дякуємо Вам за допомогу, професіоналізм, і незабутню підтримку. З першого разу, з одного ембріона! Дякуємо, що стали батьками!
Фото маслій ю. в. копия
Відгук про Маслій Ю. В.
Дорога Юлія Володимирівна!!! Щиро дякуємо Вам і клініці "Надія " за нашу донечку! Дякуємо, що Ви вселяли в нас надію, що все вийде, бо ми чекали на нашу донечку 20 років і довгих 8 спроб ЕКЗ!!! Дякуєм, що Ви даруєте родинам щастя бути батьками!!! Здоров'я Вам і процвітання Вашій клініці!!!
Фото маслій ю. в. копия
Відгук про Маслій Ю. В.
Добрый день, Юлия Владимировна и специалисты клиники! Сообщаем вам о радостном событии после лечения в вашей клинике - рождении девочки 08/07/2021, весом 3500. Мы вам очень благодарны за ваш труд и профессионализм. Надеемся родить еще и мальчика:)
Відгук про Микитенка Д. О.
Добрий день! вибачте, що турбую) хочу подякувати особисто Вам та всій Вашій команді за вашу кропітку працю) вчора отримала результат НІПТу, сказати, мої емоції не можна передати словами, я дуже щаслива. Хоч дослідженян не дешеве, але воно того варте, тепер я впевнена, що з дитинкою все добре! Щиро Вам дякую за Вашу людяність та допомогу!!! Просто уявіть мій стан, коли після декількох повторних біохімічних скринінгів та УЗД у районних та обласному центрах мені сказали "- а що ви чекали у вашому віці, моліться Богу". Завдяки Вам і всього одному дослідженню все прояснилося, тепер я буду спати спокійно) Дякую!!!

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом