Відгуки пацієнтів

репродуктолог Опришко Соломія Миколаївна
Соломії Миколаївні від сім'ї М
Соломіє Миколаївно! Дуже Вам дякую за підтримку і допомогу! Цієї зими ми прийшли до Вас уже практично зневіреними! Стільки спроб ЕКЗ у відомих лікарів, а сереце залишалось порожнім, бо не було сенсу у житті - так хотілось пригорнути до серця рідну дитину Ви подарували нам надію і найбільше у житті щастя! Ваша уважність, чуйність і наполеглива праця усього колективу - і як результат - ми з чоловіком скоро станемо батьками! Дякуємо вам усім, усій клініці! Ви вмієте творити чудо
репродуктолог Опришко Соломія Миколаївна
відгук лікарці Опришко Соломії
Соломія Миколаївна, хочу щиро Вам подякувати за здійснення нашої мрії Нарешті позитивний результат, Ви неймовірна, чуйна. Дякуємо, я щаслива!
Img 9277(1)
Відгук пацієнтки про колектив клініки
Дівчатка, безмежно вдячна за ваш професіоналізм. Так сталося, що змінила лікаря посеред лікування ,я щаслива, що зустріла Марію Федорівну та Соломію Миколаївну. Ви всі - одна команда, яка працює на результат. Дякую, що завжди на зв'язку і радієте разом із нами.
Марія федорівна Свердан
відгук п. Катерини Марії Федорівні
Марія Федорівна, сьогодні (раніше на день до призначеної Вами дати, вибачте, не утрималася) здала  ХГ, результат 456,3🥰 Безмежно вдячна Вам! Чоловік сказав, що якщо буде дівчинка назвемо Марією!
репродуктолог Опришко Соломія Миколаївна
відгук від Оксани П.
Соломіє Миколаївно, дякую Вам! Таке щастя трохи серцебиття своєї дитинки на огляді УЗД🙏🙏 Це найсолодші звуки, всі наші зусилля виправдалися! Ви створили диво, Ви – і всі, хто з Вами працює! Дякуємо Вам, ми справді щасливі, що потрапили до Вас на прийом і почали лікуватися! Дай Боже вам і всім вашим пацієнтам здоров'я та удачі у лікуванні!
Марія федорівна Свердан
Відгук про Свердан М. Ф.
Доброго дня. Народила 23 квітня хлопчика, Артем, вага 3500. Дякую
Марія федорівна Свердан
Марії Федорівні від Анни
Марія Федорівна! Доброго вечора! Ледве дочекалися з чоловіком результату аналізу ХГЛ! Ви - перша, з ким ділимося найкращою новиною Вагітність настала! Завтра запишемося до Вас на прийом! Дякую дуже за роботу, підтримку і надію! Усім в клініці дякуємо за вашу працю, ви допомогли нам здійснити мрію❤️ Ви просто найкращі, уся команда!
Марія федорівна Свердан
Відгук Марії Федорівні Свердан
Дякуємо Вам за наше чудо! Невистачає слів, щоб описати мою Вам вдячність, ви робите людей щасливими. Дякую! Ірина 

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом