Відгуки пацієнтів

Надія-Львів відгук
відгук про клініку

Прийшли у п'ятницю на контрольне УЗІ після позитивного аналізу ХГЛ.

Сьогодні хочемо подякувати усім працівникам клініки! Ми разом пройшли непростий шлях, дві стимуляції, робили генетичне тестування ембріонів, і тепер знаємо, що з нашою дівчинкою все добренько, готуємося стати найщасливішими батьками, незважаючи ні на що ❤️

Судома Ірина Олександрівна клініка Надія-Львів
Ірині Олександрівні від см'ї Н

Якщо шукаєте найкращого репродуктолога, від усієї душі рекомендую Судому Ірину Олександрівну! 5 років витрачено в пошуках найкращого лікаря, безрезультатні спроби і сльози. Але це все далеко в минулому. В щасливому 2018 році прийшли до Ірини Олександрівни зі своїми проблемами і болячками, а в квітні 2020 року народилась наша донечка))))) Ірина Судома нам дуже допомогла, дуже приємна і розумна людина, лікар з великої букви. їй велика подяка!

Другу дитину ми вже народили самі))

донація яйцеклітин клініка Надія-Львів
відгук пацієнтки К. Д.
Одним із найркщих рішень було  - обрати клініку Надія-Львів Попередні лікування у клініках були марн, вагаючись, прийшли на консультацію до Свердан Марії Федорівни і зараз у нас вже є результат, на народження якого ми очікуємо у серпні )))
Надія-Львів відгук
відгук про клініку
Вкотре переконалась та дуже задоволена кваліфікацією лікарів, все на вищому рівні. Адміністратори клініки, завжди привітно зустрічають у клініці та надають вичерпну інформацію. З третьою вагітністю знову ж до вас! Побільше Вам вдячних пацієнтів))
Судома Ірина Олександрівна клініка Надія-Львів
Відгук про Ірину Олександрівну Судому
З проблемою невдалих спроб ЕКО, і діагнозом тонкий ендометрій, звернулися до Ірини Олександрівни Судоми. Ужені віри не було, просто десь в душі жевріла надія. І ми прийшли в клініку Надія, де відродилась наша віра, а згодом і зародилось найдорожче і найрідніше - наша донечка. Нам так поталанило потрапити на прийом до Ірини Олександрівни, лікарки, яка ще й видатний науковець! Пані Ірина нам запропонувала тераію стовбуровими клітинами. Все вийшло!
Надія-Львів репродуктолог
Відгук від пацієнтки Д.
Доброго дня, Марія Федорівна! А ми вже народились)) Вага 4050 г, зріст 54 см Дякуємо Вам велике за підтримку та віру ))
репродуктолог Опришко Соломія Миколаївна
відгук лікарці Опришко Соломії
Соломія Миколаївна! Ви - наша добра фея! Уже не терпиться здати хгл другий раз, але оці позитивні тести 😍, і перший аналіз - ми просто безмежно щасливі з чоловіком!!! ми стільки часу чекали на це, стільки спроб в інших клініках, а з вами ми з першої спроби - майбутні батьки🤗
Надія-Львів відгук
Відгук пацієнтки про колектив клініки
Дівчатка, безмежно вдячна за ваш професіоналізм. Так сталося, що змінила лікаря посеред лікування ,я щаслива, що зустріла Марію Федорівну та Соломію Миколаївну. Ви всі - одна команда, яка працює на результат. Дякую, що завжди на зв'язку і радієте разом із нами.
Надія-Львів репродуктолог
відгук п. Катерини Марії Федорівні
Марія Федорівна, сьогодні (раніше на день до призначеної Вами дати, вибачте, не утрималася) здала  ХГ, результат 456,3🥰 Безмежно вдячна Вам! Чоловік сказав, що якщо буде дівчинка назвемо Марією!
Судома Ірина Олександрівна клініка Надія-Львів
відгук Ірині Олександрівні
Після 8 невдалих спроб лікування в різних клініках завагітніла з першої спроби в Надії, дякуючи Ірині Олександрівні. У свої 46 років я стала мамою найкращого на весь світ синочка!🙏🙏 Лікар Судома І. О. створила справжнє чудо, бо як інакше можна назвати, що ЕКЗ було на мої власних яйцеклітинах. Рекомендую кожному, хто бореться за щастя батьківства, Ірину Олександрівну!

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом