Відгуки пацієнтів

0g6a1019
Відгук про Борисова М. В.

Народила)))

Максиме Вікторовичу, наша вагітність завершилась благополучно народженням довгоочікуваного малюка: хлопчик вагою 3940,

ростом 55 см.

Неустанно дякую Вам за це чудо, а Бога - за Вас.

Ви надзвичайна людина, справді, з Вами було завжди легко: Ви і заспокоюєте, і підтримуєте, і співпереживаєте з пацієнтами.

Ви просто найкращий!

Дякуємо Вам!

Надія львів. пости інста (16)
Дякуємо за найцінніше в нашому житті!

Доброго дня, Максим Вікторович!

Із затримкою, так як освоювали батьківські навички, але краще пізніше ніж ніколи)

У нас народився 16.02.23 здоровий хлопчик. Щиро Вам дякуємо за подаровану нам можливість стати батьками! Це найцінніше, що ми маємо у своєму житті! Від всього серця бажаємо здоров'я Вам і Вашій родині, тільки успіху у всіх Ваших справах і щасливого довгого життя!

Спасибі за Вашу працю, за терпіння, за Вашу підтримку та поради! Ви професіонал своєї справи та надзвичайно гарна людина, ще раз дякуємо і до зустрічі!!!

0g6a1019
Дякуємо Максиму Вікторовиу Борисову
Цього року в нашій родині з'явилась донечка, і це була моя мрія, яка здійснилась завдяки вашій клініці, за що вам безмежно вдячна. Наш лікар - Борисов Максим Вікторович
Борисов М. В.
Борисову М. В. від щасливих батьків
Доброго дня, у нас все добре! Нам вдалось виїхати. Хлопчик народився 22.09.2022. Нам майже 3 місяці. Від щирого серця дякуємо за це щастя:) І за допомогу в тяжкий час. Дуже хотіли приїхати до Вас подякувати, але зараз ми далеко. Я сподіваюся, що скоро все закінчиться і ми приїдемо) Ви найкращий лікар і чудова людина! Дякуємо Вам!!  
Борисов М. В.
Відгук про Борисова М. В.
Максим Вікторович, проходила у вас по програмі донації яйцеклітин. Була підсадка одного ембріончика, в результаті - я завагітніла з першої спроби. У червні я народила здорову, чудову дівчинку.  Народжувала в Канаді, довелось виїжджати на 6 місяці вагітності через страшні події в Україні.  Ми з чоловіком дуже вам вдячні за таке щастя, що ви і клініка “Надія” нам подарували, нашу донечку. Нехай Бог вас всіх оберігає і дякую за те, що Ви робите!  Ви лікар від Бога!!!
Відгук про Микитенка Д. О.
Доброго дня, Клініка НАДІЯ! Хочу висловити подяку лікарю - генетику Dmytro Mykytenko. Чуйній людині, фахівцеві, завдяки якому після 7 років зневіри після втрати попередньої дитини ми змогли народити здорову донечку. Ми безмежно щасливі та вдячні друзям, що порадили звернутися до генетика саме у #IVFNadiya, де за весь цей час вперше допомогли з встановленням діагнозу та плануванням вагітності.
Бажаю наснаги усьому колективу та окремий уклін Дмитру Олександровичу.
Борисов М. В.
Відгук про Борисова М. В.
Висловлюємо подяку Борисову Максиму Вікторовичу! Завдяки його професвоналізму 11.10.2021 на світ з'явився наш синочок, на якого чекали довгих 8 років. Дякуємо за віру та надію!
Борисов М. В.
Відгук про Борисова М. В.
У результаті лікування в клініці Надія в лікаря Борисова Максима Вікторовича я благополучно завагітніла і виносила чудову донечку! На той момент мені було 40 років, а чоловікові 48! До цього мали невдалі спроби лікування за кордоном.
Вважаю мого лікаря високопрофесійним фахівцем.
Хотілося б також відзначити та подякувати всім працівникам, а особливо команді ембріологічного відділу та генетикам Надії
Борисов М. В.
Відгук про Борисова М. В.
Максим Вікторович, вчора ми стали батьками чудового хлопчика, 50 см., 3300 грамів. Щиро дякуємо Вам за допомогу, професіоналізм, і незабутню підтримку. З першого разу, з одного ембріона! Дякуємо, що стали батьками!
Відгук про Микитенка Д. О.
Добрий день! вибачте, що турбую) хочу подякувати особисто Вам та всій Вашій команді за вашу кропітку працю) вчора отримала результат НІПТу, сказати, мої емоції не можна передати словами, я дуже щаслива. Хоч дослідженян не дешеве, але воно того варте, тепер я впевнена, що з дитинкою все добре! Щиро Вам дякую за Вашу людяність та допомогу!!! Просто уявіть мій стан, коли після декількох повторних біохімічних скринінгів та УЗД у районних та обласному центрах мені сказали "- а що ви чекали у вашому віці, моліться Богу". Завдяки Вам і всього одному дослідженню все прояснилося, тепер я буду спати спокійно) Дякую!!!

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом