Наші лікарі

фото лікаря Маслій Ю. В.
Маслій Юлія Володимирівна
Лікар-репродуктолог
Закінчила Національний медичний інститут ім. О.О. Богомольця й одержала кваліфікацію лікаря. З 2003 року – лікування безпліддя методами ДРТ. Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ). Член Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE). Член Міжнародного товариства ультразвуку в акушерстві і гінекології (ISUOG). Має 1 патент на винахід. Автор 15 наукових робіт. Кандидат медичних наук.
Борисов М. В.
Борисов Максим Вікторович
Лікар репродуктолог, акушер-гінеколог вищої категорії
Кандидат медичних наук
У 1999 році з відзнакою закінчив Донецький державний медичний університет У 2008 році захистив дисертацію, присвячену лікуванню гіперпластичних процесів ендометрію. У 2012 пройшов спеціалізацію за фахом «Ультразвукова діагностика». Має 19 друкованих робіт, патент на винахід. Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) та Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE). Є постійним учасником і спікером фахових конференцій. Поглиблено займався подоланням непліддя в парах з низьким яєчниковим резервом, поганою відповіддю яєчників на стимуляцію у жінок; відсутністю зрілих ембріонів після культивування; багаторазовими невдалими спробами переносів ембріонів; важкими формами чоловічого непліддя. Допоміг понад 1000 парам стати щасливими батьками.
Микитенко Дмитро Олександрович
Завідувач лабораторії молекулярної генетики
Професор, доктор медичних наук
Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа». Член Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE). Автор та співавтор понад 50 наукових робіт, у тому числі 4 монографії. Має 5 патентів та 10 авторських свідоцтв.
Лікар Микитенко
Микитенко Наталія Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Закінчила Національний медичний університет ім. Богомольця(Киів ), лікувальний факультет , проходила інтернатуру в Національній медичній академіі післядипломноі освіти імені Шупика за спеціальністю акушерство та гінекологія, клінічну ординатуру - в ДУ «Інститут педіатрії , акушерства та гінекології Національної академіі медичних наук України».
Працювала в пологових будинках та жіночих консультаціях Київської області ( Боярка ) та Києва( Пологовий будинок «Лелека»). Проходила стажування в Україні та за кордоном, підвищувала кваліфікацію та приймала участь у міжнародних конференціях та симпозіумах. Автор 8 наукових публікацій, член Асоціації акушер- гінекологів України та Української діабетичної асоціації .

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом

    Лікарі Клініки "Надія-Львів"

    Усі лікарі Клініки Надія Львів мають багаторічний досвід роботи в акушерстві і гінекології та постійно вдосконалюють свої знання та навики. Серед них кандидати медичних наук, та лікарі вищої кваліфікації, які є активними членами українських та міжнародних професійних спілок і асоціацій. В своїй роботі наші лікарі притримуються індивідуального підходу до кожного пацієнта і незалежно від мети вашого звернення нададуть вам комплексну та професійну медичну допомогу з врахуванням ваших індивідуальних потреб.