Наші лікарі

генетик Зукін Валерій Дмитрович
Зукін Валерій Дмитрович
Директор клініки
Закінчив Донецький державний медичний інститут ім. М.Горького за спеціальністю "Лікарська справа". Працював лікарем-генетиком, завідувачем ембріологічної лабораторії, а з 1999 до 2005 року – генеральним директором клініки ISIDA. Автор 17 наукових робіт. Віце-президент Української асоціації репродуктивної медицини. Член Американської асоціації репродуктивної медицини (ASRM). Кандидат медичних наук.
Судома Ірина Олександрівна
Судома Ірина Олександрівна
Директор з науки і розвитку
Загальний стаж роботи в акушерстві й гінекології – 22 роки. У галузі репродуктивної медицини (лікування безпліддя методами ДРТ) працює з 1996 року. Закінчила Київський медичний інститут. Авторка 25 наукових робіт і монографій. У 2006 році захистила першу в Україні докторську дисертацію з проблем допоміжних репродуктивних технологій. Член Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE). Доктор медичних наук, професор.
Свердан М.Ф.
Свердан Марія Федорівна
в. о. завідувача відділенням, лікар-репродуктолог
У 2012 р. закінчила Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького. Медичний факультет, спеціалізація: “Акушерство і гінекологія”. 2016р.- ЛНМУ ім. Данила Галицького. Факультет післядипломної освіти - кольпоскопія.  2016р.- НМА ПО ім. П.Л. Шупика «Нові технології в медичній реабілітації» 2017р.- ЛНМУ Спеціалізація - ультразвукова діагностика. 2019р.- ЛНМУ ім.Д.Галицького «Акушерство і гінекологія» 2019р.- школа гистероскопії 2019р.- ЛНМУ ім.Д.Галицького «Патологія шийки матки - питання діагностики і лікування»  2021 Centrum Leczenia Nieplodnosci Parens, Krakow, Poland. Членкиня Асоціації акушер-гінекологів України та Української асоціація репродуктивної медицини
Опришко Соломія
Опришко Соломія Миколаївна
лікар-репродуктолог
Закінчила Львівський Національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». Проходила інтернатуру на базі Львівської обласної клінічної лікарні за спеціальністю «Акушерство та гінекологія». Учасниця вебінарів та курсів від Fetal Medicine Foundation, міжнародних конференцій, конгресу Royal College of Obstetricians and Gynaecologists Проходила стажування за кордоном. Членкиня Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE).
Mg9 5230
Тіщенко Вікторія Вікторівна
Ембріолог
У 2020 році закінчила ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Має диплом магістра за спеціальністю «Біологія». Клінічною ембріологією займається з 2020 року.
лаборант-ембріолог
Аравіцька Олександра Валеріївна
Ембріолог
Закінчила кафедру генетики і біотехнології біологічного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка за спеціальністю генетика. Протягом 9 років працювала в ПЛР- відділеннях медичних діагностичних закладів. Приймала участь в наукових розробках в галузі генетики та біотехнології мікроорганізмів-продуцентів антибіотиків. В клініці Надія - з 2022 року

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом

    Лікарі Клініки "Надія-Львів"

    Усі лікарі Клініки Надія-Львів мають багаторічний досвід роботи в акушерстві і гінекології, та постійно вдосконалюють свої знання та навики. Серед них кандидати медичних наук та лікарі вищої кваліфікації, які є активними членами українських та міжнародних професійних спілок і асоціацій. У своїй роботі наші лікарі притримуються індивідуального підходу до кожного пацієнта.  Незалежно від мети вашого звернення, наші фахівці нададуть вам комплексну та професійну медичну допомогу з урахуванням ваших індивідуальних потреб.