Наші лікарі

0g6a7579
Опришко Соломія Миколаївна
Лікар-репродуктолог
Закінчила Львівський Національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». Проходила інтернатуру на базі Львівської обласної клінічної лікарні за спеціальністю «Акушерство та гінекологія». Учасниця вебінарів та курсів від Fetal Medicine Foundation, міжнародних конференцій, конгресу Royal College of Obstetricians and Gynaecologists Проходила стажування за кордоном. Членкиня Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE).
Mg9 5230
Тіщенко Вікторія Вікторівна
Ембріолог
У 2020 році закінчила ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Має диплом магістра за спеціальністю «Біологія». Клінічною ембріологією займається з 2020 року.
Борисов М. В.
Борисов Максим Вікторович
Завідуючий відділенням
Лікар репродуктолог, акушер-гінеколог вищої категорії
Кандидат медичних наук
У 1999 році з відзнакою закінчив Донецький державний медичний університет У 2008 році захистив дисертацію, присвячену лікуванню гіперпластичних процесів ендометрію. У 2012 пройшов спеціалізацію за фахом «Ультразвукова діагностика». Має 19 друкованих робіт, патент на винахід. Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) та Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE). Є постійним учасником і спікером фахових конференцій. Поглиблено займався подоланням непліддя в парах з низьким яєчниковим резервом, поганою відповіддю яєчників на стимуляцію у жінок; відсутністю зрілих ембріонів після культивування; багаторазовими невдалими спробами переносів ембріонів; важкими формами чоловічого непліддя. Допоміг понад 1000 парам стати щасливими батьками.
Микитенко Дмитро Олександрович
Завідувач лабораторії молекулярної генетики
Професор, доктор медичних наук
Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа». Член Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE). Автор та співавтор понад 50 наукових робіт, у тому числі 4 монографії. Має 5 патентів та 10 авторських свідоцтв.

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом

    Лікарі Клініки "Надія-Львів"

    Усі лікарі Клініки Надія-Львів мають багаторічний досвід роботи в акушерстві і гінекології, та постійно вдосконалюють свої знання та навики. Серед них кандидати медичних наук та лікарі вищої кваліфікації, які є активними членами українських та міжнародних професійних спілок і асоціацій. У своїй роботі наші лікарі притримуються індивідуального підходу до кожного пацієнта.  Незалежно від мети вашого звернення, наші фахівці нададуть вам комплексну та професійну медичну допомогу з урахуванням ваших індивідуальних потреб.