Консультації лікарів

Консультації лікарів

Вибір лікаря може бути складним завданням. Особливо складно, якщо Ви шукаєте лікаря певної спеціалізації вперше, або ж Ви перемістились в інший регіон. Звернення за рекомендацією колег по роботі або друзів – це гарний спосіб розпочати, але вирішувати доведеться Вам.
Вибір лікаря – це відповідальна справа, адже лікар керує важливими процесами Вашого здоров’я. Лікарі клініки «Надія Львів» – це фахівці, що мають вузьку спеціалізацію та володіють знаннями та навичками, які допомагають на всіх етапах на шляху до батьківства.
Рівень довіри пацієнтів до наших лікарів є високим. За результатами досліджень – 96% наших пацієнтів рекомендують клініку своїм друзям та знайомим. А довіряти лікарю є одним із найважливіших кроків до отримання якісної медичної допомоги. Індивідуальний підхід у лікуванні допомагає Вам прийняти медичні рішення, які відповідають Вашим життєвим цінностям та щоденним звичкам, релігійним вподобанням.
Іноді пацієнти вагаються, коли виникає питання про заміну лікаря. Турбуються про те, аби не нашкодити почуттям свого лікаря. Наші лікарі відкриті до спілкування та з радістю нададуть вичерпні відповіді на всі запитання. Персонал клініки завжди допоможе нашим пацієнтам отримати кваліфіковану медичну допомогу. Також Ви можете отримати додаткові консультації фахівців у форматі «другої думки».
В пошуках «свого» лікаря пара, перш ніж довіритися і вибрати фахівця, зазвичай отримує дві-три консультації у різних клініках. Такий пошук доволі ресурсозатратний. Адже ви витрачаєте на це свій час та енергію. Також варто врахувати додаткові кошти на дослідження, які не мають доказових медичних принципів.
Наші фахівці надають кваліфіковану допомогу на кожному етапі вашого шляху до батьківства.

Запис на прийом

Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом