Лікування безпліддя

Передімплантаційне генетичне тестування

Передімплантаційне генетичне тестування ембріонів (PGT-A) – це тестування загального набору хромосом ембріона перед переносом його в порожнину матки. Завдяки такому тестуванню визначається той ембріон, який має правильний хромосомний набір. Відповідно, тактика перенесення ембріонів після генетичного дослідження зменшує кількість невдалих спроб, і так само зменшує час до настання вагітності.
Кому рекомендоване генетичне дослідження PGT-A?
 • Оскільки вік жінки суттєво впливає на якість яйцеклітин, то даний метод рекомендований жінкам у віці 38 років і старше.
 • Наявність в анамнезі завмерлих вагітностей та/або самоабортів
 • 2 і більше невдалі спроби ЕКЗ
 • Виявлені зміни в каріотипах обох або одного з партнерів.
 • Також проведення даної діагностики можливе за власним бажанням пацієнтів.
  Плюси даного методу очевидні, оскільки за результатами дослідження Ви з лікарем зможете прийняти цілком обґрунтовані рішення щодо переносу ембріонів.
  Визначення ембріонів з правильним хромосомним набором – це додатковий метод селекції, тобто відбору ембріона не тільки за морфологічними ознаками, через те, що цілком «красивий і правильний» ембріон не завжди буде генетично-здоровий.
  Поєднуючи на практиці всі можливі методи селекції ембріонів клініка “Надія” має стабільно високі результати ефективності лікування непліддя.

  Запис на прийом

  Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом