Жіноча консультація

Ведення вагітності

Як тільки Ви зрозуміли, що менструація не настала за графіком у визначений день і є затримка – вже можемо запідозрити вагітність! А позитивний тест на вагітність буде тому підтвердженням. У цей період перед майбутньою мамою постає безліч запитань. І одним із них буде – в якій клініці спостерігати вагітність. Адже так важливо, щоб вагітність була захищеною та спокій супроводжував до пологів?
Рання постановка на облік та регулярне спостереження за вагітністю дозволяє виявити на ранніх стадіях проблеми зі здоров’ям, які можуть виникнути під час вагітності. Це дає змогу провести профілактичні заходи або лікування. Тим самим підвищуючи шанси на здорову вагітність та народження здорової дитини.

Ведення вагітності в клініці “Надія Львів”

Спостереження вагітності в клініці «Надія Львів» – це особлива турбота та надійність, яка дарує майбутній мамі спокій протягом усього періоду.
Однією із основних і суттєвих відмінностей клініки «Надія Львів» є багаторічний досвід ведення вагітності після лікування непліддя та спостереження вагітності високої групи ризику. Незалежно від того, це перша вагітність чи третя, ризик виникнення ускладнень залишається у кожної жінки. І природно, що це може викликати занепокоєння. Найважливіше, що потрібно знати і пам’ятати про вагітність: у Ваших лікарів є знання та досвід, аби Ви та Ваша дитина були максимально здоровими.
Переконайтесь, що Ви даєте своїй дитині найкращий початок, дотримуючись рекомендованого індивідуального графіку відвідувань Вашого лікаря.
Коли встають на облік у зв’язку з вагітністю. Переважно більшість жінок розпочинають візити до лікаря жіночої консультації приблизно з 10-12 тижня вагітності. Ми рекомендуємо не відкладати знайомство з акушер-гінекологом і розпочати його якомога раніше. У Клініці “Надія Львів” базова програма спостереження за вагітністю розрахована з 6 тижня вагітності. Ваша перша зустріч зазвичай триватиме довше, ніж наступні візити.
Знайомство з лікарем включає в себе:
 • комплексний огляд,
 • збір анамнезу життя та сімейного анамнезу,
 • призначення та забір основних аналізів.
 • На ранній стадії вагітності лікар надасть Вам рекомендації щодо способу життя. Ви отримаєте поради щодо правильного харчування, прийому пренатальних вітамінних комплексів для підтримки Вашого здоров’я та здорового розвитку Вашої дитини. Всі наступні візити Вам будуть призначатись індивідуально. Зі збільшенням терміну вагітності графік ваших візитів може змінюватись. Ці зміни спричинені необхідністю ретельно відстежувати конкретні медичні стани або фізичні зміни, які впливають на Вас або Вашу дитину.
  Бережіть здоров’я Вашої майбутньої дитини. Навіть якщо Ви почуваєте себе добре, і вагітність протікає без ускладнень, регулярні візити до лікаря клініки «Надія Львів» допоможуть підтримувати здорову вагітність. Спостереження вагітності у кваліфікованих лікарів дає можливість виявити та попередити, наприклад, діабет вагітних, анемію або високий тиск. Адже такі стани можуть зашкодити Вашому здоров’ю та здоров’ю майбутньої дитини.
  У клініці «Надія Львів» розроблено декілька пакетних програм з ведення вагітності з різним наповненням. Від базових до максимально розширених пакетів для пацієнтів з високим ризиком ускладнень.
  Подаруйте Вашій дитині найкращий початок разом з клінікою «Надія Львів».

  Запис на прийом

  Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом

   Ведення вагітності