Жіноча консультація

Жіноча консультація

Жіноча консультація клініки «Надія Львів» – це, насамперед, висококваліфікована медична допомога жінкам у різні періоди життя. Від першого візиту до гінеколога, спостереження вагітності, профілактичних оглядів до лікування гормональних порушень – наші лікарі стануть надійним помічником для кожної жінки.
З турботою про жіноче здоров’я клініка Надія Львів пропонує своїм пацієнтам комплексне обстеження:
 • Консультація акушер-гінеколога
 • Кольпоскопія
 • Спостереження вагітності будь-якого рівня складності
 • Післяпологові візити
 • Комплексне лікування гормональних порушень
 • Щорічні профілактичні обстеження
 • Кваліфікована допомога жінкам, комфортні умови перебування в клініці, дбайливе ставлення персоналу – це все про клініку «Надія Львів».
  Послідовна гінекологічна допомога важлива для збереження жіночого здоров’я, забезпечення високої якості життя кожної жінки. Регулярні щорічні відвідування гінеколога – це чудова можливість краще розуміти своє здоров’я та профілактика захворювань, які можуть нести загрозу життю.
  Важливо звертатись за допомогою до лікаря, який має високу кваліфікацію та володіє сучасними методами дослідження та доказовими принципами у лікуванні гінекологічних захворювань. Лікарі жіночої консультації «Надія Львів» є не тільки клінічними експертами з багатьох медичних потреб наших пацієнтів, а також відомі своїм теплим підходом до кожної пацієнтки.
  Чому саме «Надія Львів»? Зручний та індивідуальний догляд за здоров’ям жінки. Ви можете запланувати заздалегідь Ваш візит в клініку (жіноча консультація номер телефону). Координатор докладно розповість як підготуватись до візиту, а також про особливості консультації та необхідність додаткових обстежень.
  Ми допомагаємо нашим пацієнтам досягти оптимального комфорту під час перебування в клініці «Надія Львів». Адже уся турбота зосереджена на тому, щоб допомогти кожній жінці підтримати високу якість життя.
  Багатопрофільна допомога на кожному етапі життя жінки. Якщо цього вимагає ситуація, Ваш гінеколог може консультуватися з експертами з репродуктивного здоров’я.
  Жіноча консультація «Надія Львів» – це провідна медична допомога для комплексної допомоги жінкам. Незалежно від того, чи збираєтесь Ви на щорічний огляд, чи маєте ускладнення після менопаузи, чи плануєте спостереження вагітності, або шукаєте лікаря для «другої думки» – наші лікарі та персонал готові допомогти саме Вам!

  Запис на прийом

  Заповніть форму і наші координатори зв'яжуться з Вами найближчим часом

   Жіноча консультація